США обіцяє розсекретити дані про НЛО

В світових ЗМІ, в тому числі і українських, з’явилася інформація, що влада США анонсувала повне розсекречення матеріалів пов’язаних з так-званим НЛО – нерозпізнаними літаючими об’єктами. Так, у червні 2021...
США оприлюднило факти про НЛО

В світових ЗМІ, в тому числі і українських, з’явилася інформація, що влада США анонсувала повне розсекречення матеріалів пов’язаних з так-званим НЛО – нерозпізнаними літаючими об’єктами. Так, у червні 2021 року Пентагон збирається оприлюднити різноманітні звіти по НЛО.

Про це заявив ексглава американської розвідки Джон Редкліфф. Будуть оприлюднені дані про НЛО, які подолали звуковий бар’єр, не створивши звукового удару. А також матеріали про численні об’єкти, які спостерігали Військово-морські та Військово-повітряні сили США.

Раніше, у 2007 році, Пентагоном вже були опубліковані деякі відеоматеріали з НЛО. А у 2020 році Міністерством оборони США створено робочу групу для вивчення нерозпізнанних літаючих об’єктів – Unidentified Aerial Phenomenon Task Force.

Оцініть статтю:
[Голосів: 1 Оцінка: 5]

Читайте нас у Facebook і Telegram!

Підписуйтесь на нові публікації по email:

Рубрика
Космос
Narodne - український інтелектуальний, науково-пізнавальний інформаційний ресурс, створений для ерудитів. Публікуємо цікаві статті, розповідаємо про історії минулого, висвітлюємо і аналізуємо визначні події та особистостей, котрі мають значення в культурному і глобальному масштабах.
    ВАРТО ПЕРЕГЛЯНУТИ