В Україні продемонстрували тактичний безпілотник Raybird-3

Як повідомив сайт “Крила: все про українську авіацію”, під Києвом на аеродромі в Бородянці відбувся демонстраційний політ нового літального апарату Raybird-3. Розробник – українська авіаційна компанія Skyeton. Raybird-3 –...
Безпілотник Raybird-3

Як повідомив сайт “Крила: все про українську авіацію”, під Києвом на аеродромі в Бородянці відбувся демонстраційний політ нового літального апарату Raybird-3.

Розробник – українська авіаційна компанія Skyeton.

Raybird-3 – це не просто безпілотник, а повноцінна безпілотна авіаційна система, котра може здійснювати тривалі ISTAR місії.

Переносна система може бути підготовлена до розгортання в лічені хвилини. Модульна повітряна платформа полегшує заміну різних функціональних частин. Пакети корисного навантаження можуть включати радіорелейні пристрої та обладнання для електронної боротьби / протидії.

В Збройні Сили України Raybird-3 ще не надійшов, але вже майже рік перебуває на випробуваннях.

Skayeton Raybird-3

Оцініть статтю:
[Голосів: 1 Оцінка: 5]

Читайте нас у Facebook і Telegram!

Підписуйтесь на нові публікації по email:

Рубрика
Технології
Narodne - український інтелектуальний, науково-пізнавальний інформаційний ресурс, створений для ерудитів. Публікуємо цікаві статті, розповідаємо про історії минулого, висвітлюємо і аналізуємо визначні події та особистостей, котрі мають значення в культурному і глобальному масштабах.
    ВАРТО ПЕРЕГЛЯНУТИ