Марія Оршич і Таємне Товариство “Вріль”

Марія Оршич ( Maria Oršić) народилася у Відні (Австрія). Її батько був хорватським іммігрантом із Загреба, а мати з Відня. Марія була відомим медіумом і стала лідером товариства Вріль (Vril Gesellschaft)....

Марія Оршич ( Maria Oršić) народилася у Відні (Австрія). Її батько був хорватським іммігрантом із Загреба, а мати з Відня. Марія була відомим медіумом і стала лідером товариства Вріль (Vril Gesellschaft). Також була активною учасницею німецького націоналістичного руху в Австрії, котрий був активний в той час і ставив своєю метою об’єднання Австрії з Німецьким Рейхом. У 1919 році Марія перебралась до Мюнхена до свого нареченого, але чи одружилися вони в кінці кінців чи ні – невідомо, так як обидва зникли у 1945 році.

У Мюнхені Марія вступила в контакт з групою “Туле” , і незабаром вона разом з іншою дівчиною Траут (Traute A) з Мюнхена і кількома своїми друзями створили там своє внутрішнє коло “Alldeutsche Gesellschaft für Metaphysik” ​​(Всенімецьке метафізичне товариство).

Усі вони молоді дівчата, які виступають проти поширеної моди у той час на коротку стрижку. І Марія, і Траут були красивими європейськими дівчатами з дуже довгим волоссям. Вони носили зачіску у вигляді кінського хвоста, що було дуже незвичним і сексуально-зухвалим явищем у той час. Це стало відмінною рисою всіх жінок, які входили до групи Марії Оршич в “Товаристві Вріль” . Точно відомо, що група проіснувала до травня 1945 року. Жінки цієї групи вважали, що їх розпущене , довге волосся працює як антени, які приймають повідомлення від позаземних рас. Але з’являючись в громадських місцях, вони збирали своє волосся в кінський хвіст. Для власної ідентифікації члени Вріля, носили диск із зображеннями двох своїх найсильніших медіумів: Маріі Оршич та Сіґрун (Sigrun). Про Сігрун нічого невідомо окрім її імені.

У грудні 1919 року невелика група представників т-ва “Туле” і DHvSS (Владики Чорного каменю) орендували маленький будиночок в лісі на околицях Berchtesgaden (Німеччина), де вони зустрілися разом з Марією Оршич і Сігрун. Марія оголосила, що отримала медіумічне послання, написане секретним шифром німецьких тамплієрів, який був їй невідомий. Це послання містило технічну інформацію для конструювання літального апарату, що прийшла з зоряної системи Альдебаран, яка перебувала на відстані 68 світлових років у сузір’ї Тельця. У документах Товариства Вріль, дійсно згадують, що ці телепатичні повідомлення прийшли з Альдебарану. Марія Оршич записала дві папки папери: одна написана шифром тамплієрів, друга на незрозумілій мові. Сама Марія вважала, що друга папка була написана на якійсь древній, східній мові, яку вона визначила, як “панвавилонську” . Цими повідомленнями зайнялися вчені близькі до Товариства Туле: Hugo Winckler, Peter Jensen, Friedrich Delitzsch та інші.

Вони розібралися, що загадкова мова в дійсності була мовою стародавньої шумерської цивілізації, яка передувала Стародавньому Вавилону. Сіґрун разом з членами Товариства Туле змогла перевести повідомлення з цієї мови і розшифрувати дивні малюнки круглої, літальної машини.
Через фінансові труднощі пройшло близько трьох років перш, ніж цей проект побудови літаючих апаратів (ЛА) почав втілюватися в життя. Тільки у 1922 році частини машини почали надходити від різних виконавців. Все це було повністю профінансовано товариствами Туле і Вріль.
Наприкінці листопада 1924 Марія Оршич відвідала Рудольфа Гесса в його квартирі в Мюнхені разом з Рудольфом фон Зеботендорфом (Sebottendorff), засновником “Товариства Туле”. Зеботендорф хотів встановити контакт з Дітріхом Еккартом, який помер рік тому. Еккарт до своєї смерті був членом т-ва Туле. Для того, щоб встановити контакт з Еккартом . Зеботендорф та інші члени т-ва Туле поєднали свої руки навколо задрапірованого чорною матерією столу.
Гесс впав у нервовий стан, спостерігаючи, як очі Марії Оршич закотилися додолу, так що було видно лише її білки, бачачи її у стані трансу з відкритим ротом. Однак Зеботендорф лише задоволено посміхався чуючи як голос Еккарта починає звучати через медіума. Еккарт оголосив, що він був обраний для того, щоб його голосом хтось передав важливе повідомлення. Цей хтось, який назвав себе як “Шумі, житель віддаленого світу, який обертається на орбіті зірки Альдебаран із сузір’я Тельця”. Гесс і Schulte-Strathaus з подивом поглянули один на одного. Шумі пояснив, що вони були гуманоїдною расою, яка колонізувала Землю 500 мільйонів років тому. Руїни стародавнього Ларсу (Larsa), Ширака (Shurrupak) і НІпури (Nippur) в Іраку були побудовані ними. Ті з них, хто вижив після Великого Потопу of Ut-napishtim (the Deluge of Noah’s Ark) стали предками білої раси. Зеботендорф поставився скептично до цих заяв і попросив доказів. У той час як Марія перебувала в трансі, вона написала декілька рядків дивних знаків. Ці знаки були схожі на мову стародавньої Шумерської цивілізації , попередниці стародавньої Вавилонської культури.
У грудні 1943 року Марія була присутня разом з Сіґрун на зустрічі, організованій товариством Вріль, на морському курорті Кольберг (Kolberg). Головна мета зустрічі була розробка проекту «Альдебаран». Медіуми Вріля, до цього часу вже отримали всю точну інформацію необхідну для побудови літального апарату і відносно населених планет навколо Альдебарану . І тепер вони збиралися організувати туди подорож. Цей проект обговорювався знову 22 січня 1944 року на зустрічі Гітлера, Гімлера, Шумана (Dr. W. Schumann – вчений і професор технічного Університету в Мюнхені) і Кункель (Kunkel) – члена т-ва Туле . Було вирішено, що апарат Vril -7 “Jäger” міг би бути посланий через позачасовий канал з надсвітовою швидкістю до Альдебарана . У відповідність з показаннями Ретхоффера (Ratthofer), перший випробувальний політ у позачасовому вимірі відбувся в кінці 1944. Цей випробувальний політ ледь не скінчився трагедією, бо після польоту Vril 7 виглядав так , “наче він літав сотні років” . Його внутрішня обшивка виглядала дуже старою, зношеною і мала сильні поруйнування в декількох місцях.
Відомо, що головним елементом конструкції цих літальних машин був розплав червоного порошку, який в розплавленому стані був схожий на ртуть, але червоного кольору. Якщо розкрутити цю “червону ртуть” зі швидкістю 7200 обертів на хвилину, то диск з цією ртуттю починав екранувати гравітаційне поле. Під час польотів через позачасовий канал з надсвітовою швидкістю, літальний апарат міг управлятися тільки пілотом – жінкою , причому їй необхідно було перебувати в стані безперервного оргазму. Оскільки тільки в такому стані людина могла контролювати події, перебуваючи у позачасовому просторі. Кращим пілотом була Сіґрун.

Марія Оршич зникла разом зі своїм нареченим і всієї своєю групою у 1945 році. 11 березня 1945 всім членам т-ва Туле було розіслано лист, який було написано Марією і закінчувався словами “niemand bleibt hier” («ніхто тут не залишився»). Це було останнє свідоцтво про її групу і з тих пір ніхто не чув про Марію і про інших членів її товариства.

Переклад фрагментів листа німецькою мовою, які вдалося розібрати:
Vril – Thule – Gesellschaft fur Metaphysik
(Вріль-Туле інститут метафізики )
Vril College, 11 März 1945
( Вріль, коледж 11 березня 1945)
Liebe Vrilerinnen !
(Дорогі члени т-ва Вріль!)
… Der Odin – Ausflug zwischen mitte und März April …
(…Одін – подорож між серединою Березня і Квітня… )
Alle jungen Vrilerinnen deren toll , von der Älteres die , die anfordern Aufgehen haben .
( всі чудові молоді члени т-ва Вріль і старші повинні бути готові)
Den biede also . Erst [ , ] alle kommen sie an bleiben mit Maria hier , und zwei [ , ] die sie braucht , außerdem zeit eine gebe junge Vrilerin unter 24 sich freiwillig soldat .
( Два потім. Перше, вони повинні прийти і залишатися тут з Марією, і друге вони повинні також дати час, щоб молоді молодше 24 років, котрі готуються стати солдатами … )
… Bei Maria am bleiben , das ist ….
(… з Марією залишитися , щоб … )
Maria [ ] mit [ ] Gruppe gleich …
( Марія з … тією ж самою групою … )
… Eines anderen , Aldeberan Ausflug . Niemand bleibt hier .
(… Різному, Альдебаранівська подорож. Ніхто тут не залишився. )
Mit Frischem Mut
(С безжурною хоробрістю)
Godrun
(Гудрун)
Висловлювалося припущення, що всі вони відлетіли на літаючих апаратах або в Антарктиду або на Альдебаран.

Оцініть статтю:
[Голосів: Оцінка: ]

Читайте нас у Facebook і Telegram!

Підписуйтесь на нові публікації по email:

Рубрика
Таємниці
Narodne - український інтелектуальний, науково-пізнавальний інформаційний ресурс, створений для ерудитів. Публікуємо цікаві статті, розповідаємо про історії минулого, висвітлюємо і аналізуємо визначні події та особистостей, котрі мають значення в культурному і глобальному масштабах.
    ВАРТО ПЕРЕГЛЯНУТИ